Naar de inhoud
VandaagDinsdag: 10 free spins per €1Speel nu
Gouden 777 met kroon, kersen en diamanten op groene achtergrond van Foxyflush150% tot €1.500 + 150 FS

Welkomstbonus van Foxyflush: drie stortingen, één pakket

De Foxyflush welkomstbonus is samen tot €6.500 bonusgeld en maximaal 1.150 free spins, verdeeld over drie stortingen vanaf €20. Een code heb je niet nodig; elke stap zet je 35x in binnen 30 dagen.

Pak 150% + 150 FS
€6.500bonusgeld in totaal
1.150free spins maximaal
35xinzet, 30 dagen
Op deze pagina12
  1. 01Wat krijg je bij je eerste storting?
  2. 02Hoe werkt de tweede stortingsbonus van 100%?
  3. 03Hoeveel free spins krijg je bij je derde storting?
  4. 04Welke voorwaarden gelden per stap van het welkomstpakket?
  5. 05Welke spellen tellen mee voor de 35x inzet?
  6. 06Wat mag niet met een actieve bonus?
  7. 07Wat kost het pakket je bij €50, €100 of €1.000?
  8. 08Waar zit het addertje?
  9. 09Wat als het anders loopt dan gepland?
  10. 10Veelgestelde vragen
  11. 11Speel met een grens
  12. 12Bronnen
Stap 1

Wat krijg je bij je eerste storting?

150% van je storting tot €1.500, plus 150 free spins op Big Bass Splash van €0,10 per spin. Bij €100 storten speel je dus met €250 en 150 spins ter waarde van €15.

  1. Kies in de kassa je betaalmethode.
  2. Selecteer in de lijst de 150%-bonus van de eerste storting en stort minimaal €20.
  3. Bonus en spins komen automatisch op je account; zo niet, activeer de spins onder Available.
  • Spins 7 dagen geldig na bijschrijving
  • Geen Pragmatic Play in jouw land? Dan draaien de spins op Wilds of Fortune van Betsoft, ook €0,10
  • Maximale winst uit deze bonus: 6x je storting

Storting 1 (150%)

Bonus0
Samen speelgeld0
In te zetten (35x)0
Stap 2

Hoe werkt de tweede stortingsbonus van 100%?

Foxyflush verdubbelt je tweede storting tot €5.000, vanaf €20. Ook hier zet je storting plus bonus 35x in binnen 30 dagen.

Je stortBonusIn te zettenMax. winst (10x)
€50€50€3.500€500
€100€100€7.000€1.000
€500€500€35.000€5.000

Een grote storting levert een grote bonus op, maar ook een grote inzetberg. Met maximaal €5 per spin kost €35.000 inzet minimaal 7.000 spins. Kies het bedrag dat je in 30 dagen echt wilt rondspelen.

Storting 2 (100%)

Bonus0
Samen speelgeld0
In te zetten (35x)0
Stap 3

Hoeveel free spins krijg je bij je derde storting?

3 free spins per gestorte euro op Big Bass Splash: minimaal 60, maximaal 1.000. Elke spin is €0,10 waard.

Je stortFree spinsWaarde spins
€2060€6
€50150€15
€100300€30
€334 of meer1.000 (maximum)€100
  • Winst uit de spins: 35x inzetten
  • Maximaal €100 opnemen uit free spins, tenzij anders vermeld
  • Winst onder €0,10 per spin wordt niet bijgeschreven

Storting 3 (3 FS per €1)

Free spins0

Welke voorwaarden gelden per stap van het welkomstpakket?

Alle drie de stappen: minimaal €20, 35x inzet en 30 dagen looptijd. Het verschil zit in de bonusvorm en de winstgrens.

StapBonusMin.InzetLooptijdMax. winstBron
Storting 1150% tot €1.500 + 150 FS€2035x storting + bonus30 dagen6x stortingstap 1, punt 4 tot 9; D.1.2
Storting 2100% tot €5.000€2035x storting + bonus30 dagen10x stortingstap 2, punt 4 tot 7; D.1.2
Storting 33 FS per €1 (60 tot 1.000)€20winst uit spins 35x30 dagenmax. €100 uit spinsstap 3, punt 4 tot 11; E.1.10

Welke spellen tellen mee voor de 35x inzet?

Slots tellen voor 100%, tafelspellen voor 20%, live casino helemaal niet. €100 op blackjack haalt dus maar €20 van je inzetvereiste af.

  • Slots100%
  • Virtual Games50%
  • Lucky Games50%
  • Tafelspellen20%
  • Live casinotelt niet

Sommige slots tellen niet mee; de lijst staat in de bonusvoorwaarden.

Wat mag niet met een actieve bonus?

Meer dan €5 of minder dan €0,50 per spin telt niet, en de winst eruit kan vervallen. Dit zijn de regels die het vaakst misgaan:

  • Eén bonus tegelijk actief; de rest wacht 7 dagen onder Available
  • Eerst speel je met je eigen geld, daarna met bonusgeld (1.5)
  • Annuleren kost je de bonus, de winst eruit en wat je al inzette (1.13)
  • Bonusrondes bewaren tot de bonus weg is, geldt als fraude (A.1.7)
  • Rood en zwart tegelijk bij roulette telt niet mee (A.1.6)
  • Eén bonus per persoon, adres, IP-adres en betaalmethode (punt 2)

Wat kost het pakket je bij €50, €100 of €1.000?

Bij €100 per stap heb je €250 + €200 speelgeld en moet je €15.750 inzetten, plus 150 + 300 spins.

Per stortingStap 1Stap 2Stap 3Samen
€50€75 bonus, €4.375 inzet€50 bonus, €3.500 inzet150 FS€125 bonus + 300 FS
€100€150 bonus, €8.750 inzet€100 bonus, €7.000 inzet300 FS€250 bonus + 450 FS
€1.000€1.500 bonus, €87.500 inzet€1.000 bonus, €70.000 inzet1.000 FS€2.500 bonus + 1.150 FS

Waar zit het addertje?

  • 6x je storting is de grens bij stap 1: met €100 storten neem je uit de bonus hooguit €600 op
  • Heb je maar één keer gestort, dan geldt bovendien maximaal 15x die storting bij opname (7.20)
  • Crashspellen en een lange lijst slots tellen niet mee
  • De spins van stap 1 en 3 vervallen na 7 dagen, ook al loopt de bonus 30 dagen

Wat als het anders loopt dan gepland?

SituatieWat gebeurt erWat doe je
30 dagen voorbij, inzet niet gehaaldbonus en winst eruit vervallenplan je stap pas als je tijd hebt om te spelen
Je wilt opnemen met een actieve bonuseerst annuleren; bonus, winst en ingezet bedrag gaan erafreken uit of je eigen saldo dat waard is
Saldo zakt tot €0,05bonus vervalt automatisch (1.12)nieuwe storting met de volgende stap
Spins staan niet op je accountze wachten onder Availableactiveer ze binnen 7 dagen
Je stort de eerste keer in cryptoje kunt de crypto-combo kiezen in plaats van stap 1vergelijk op de crypto-bonuspagina

Liever in crypto? De crypto-combo vervangt stap 1: 150% tot 1 BTC + 150 free spins vanaf €30, met 40x inzet over de bonus.

Crypto-bonus bekijken

Veelgestelde vragen

Hoeveel is de Foxyflush welkomstbonus in totaal?

Tot €6.500 bonusgeld (€1.500 + €5.000) en tot 1.150 free spins (150 + maximaal 1.000).

Kan ik stap 2 overslaan?

De stappen volgen je stortingen: je tweede storting krijgt het aanbod van stap 2. Of je het pakt, kies je zelf in de lijst bij het storten.

Heb ik een bonuscode nodig?

Nee. Je kiest de bonus in de lijst met acties bij het storten (punt 3 van elke stap).

Hoe lang heb ik om de bonus in te zetten?

Bij het welkomstpakket staat 30 dagen na activatie. De free spins zelf blijven 7 dagen geldig.

Kan ik de welkomstbonus combineren met een dagactie?

Er is maar één bonus tegelijk actief. Een dagbonus die je erbij krijgt, wacht 7 dagen onder Available tot je hem activeert.

Mag ik met de welkomstbonus live casino spelen?

Live casino telt niet mee voor de inzet van een casinobonus. Voor live heeft Foxyflush aparte acties op woensdag, donderdag en zaterdag.

Krijg ik de bonus als ik al eerder een account had?

Nee. Het pakket is voor nieuwe spelers, één keer per persoon, adres, IP-adres en betaalmethode.

Speel met een grens

18+. Gokken kost geld en kan verslavend zijn. Bepaal vooraf je budget en je speeltijd en stop als het niet meer leuk is. Hulp is gratis en anoniem.

Meer over verantwoord spelen

Bronnen

  1. Foxyflush, actievoorwaarden welkomstbonus stap 1 (punt 1 tot 11)
  2. Foxyflush, actievoorwaarden stap 2 (punt 3 tot 7)
  3. Foxyflush, actievoorwaarden stap 3 (punt 3 tot 11)
  4. Foxyflush, algemene bonusvoorwaarden 1.5, 1.12, 1.13, A.1.2 tot A.1.7, D.1.2 en E.1.10
  5. Foxyflush, algemene voorwaarden 7.20

Nagelopen op de site van Foxyflush. Acties kunnen wijzigen: de actiepagina en de kassa zijn leidend.

150% tot €1.500+ 150 free spins op je eerste storting
Speel nu