Naar de inhoud
VandaagDinsdag: 10 free spins per €1Speel nu

Weekly cashback bij Foxyflush: zo krijg je tot 20% terug

De Foxyflush cashback geeft je elke maandag 5% tot 20% van je weekverlies terug, afhankelijk van wat je die week stortte. Maximaal €5.000, en je zet de cashback maar 1x in.

Speel nu
Gouden letters cash back tussen munten bij Foxyflush
Op deze pagina12
  1. 01Hoe berekent Foxyflush je cashback?
  2. 02Welk percentage hoort bij jouw stortingen?
  3. 03Wanneer staat de cashback op je account?
  4. 04Welke inzetvereiste geldt voor de cashback?
  5. 05Hoe werkt de live cashback op donderdag?
  6. 06Is de Foxyflush cashback de moeite waard?
  7. 07Hoeveel cashback krijg je bij €100, €500 of €2.000?
  8. 08Welke regels gelden rond de cashback?
  9. 09Wat als je week anders loopt?
  10. 10Veelgestelde vragen
  11. 11Speel met een grens
  12. 12Bronnen

Hoe berekent Foxyflush je cashback?

Verlies = stortingen van de week, min opnames (ook die nog lopen), min je saldo op maandag. Is dat minimaal €25, dan krijg je het percentage van jouw stortingsniveau.

VoorbeeldGestortOpgenomenSaldoVerliesNiveauTerug
Rustige week€250€0€50€2008%€16
Gemiddelde week€1.200€200€600€40012%€48
Grote week€2.500€500 (loopt nog)€200€1.80015%€270

Een opname die nog in behandeling is, telt al mee als opgenomen. Wie op zondagavond een opname aanvraagt, verlaagt daarmee zijn verlies voor de cashback.

€1.200gestort
€200opgenomen
€600saldo
€400verlies

12% = €48 terug

Welk percentage hoort bij jouw stortingen?

Stortingen per weekCashback
tot €505%
€50 tot €1006%
€100 tot €2007%
€200 tot €3008%
€300 tot €5009%
€500 tot €70010%
€700 tot €1.00011%
€1.000 tot €1.30012%
€1.300 tot €1.60013%
€1.600 tot €2.00014%
€2.000 tot €3.00015%
€3.000 tot €4.00016%
€4.000 tot €5.00017%
€5.000 tot €7.00018%
€7.000 tot €10.00019%
vanaf €10.00020%

Wanneer staat de cashback op je account?

Elke maandag om 07:00 uur, over de week van maandag 00:00 tot zondag 23:59 (Midden-Europese tijd).

  1. Speel in de week minstens één keer in het casino (punt 3).
  2. Maandag 07:00 uur rekent Foxyflush af; de cashback komt als casinobonus onder Available.
  3. Activeer hem zelf binnen 7 dagen, anders vervalt hij (punt 9).
  4. Zet het bedrag 1x in binnen 7 dagen na activeren (punt 11).

Welke inzetvereiste geldt voor de cashback?

1x het cashbackbedrag, binnen 7 dagen. Slots tellen voor 100%; in het live casino zet je de cashback niet in.

  • Inzet per spin tussen €0,50 en €5, anders telt hij niet
  • Maximale winst uit cashback: 5x het cashbackbedrag (C.1.1)
  • Niet te combineren met een andere bonus (punt 13)
  • Slots100%
  • Virtual Games50%
  • Lucky Games50%
  • Tafelspellen20%
  • Live casinotelt niet

Sommige slots tellen niet mee; de lijst staat in de bonusvoorwaarden.

Hoe werkt de live cashback op donderdag?

Op donderdag krijg je 25% van je echte verlies in het live casino terug, van €5 tot €150. Ook deze cashback heeft 1x inzet.

Weekly cashbackLive cashback donderdag
Percentage5% tot 20%, naar stortingenvast 25%
Maximum€5.000 per week€150
Berekeningstortingen min opnames min saldolive-inzet met echt geld min winst daaruit
Uitbetalingmaandag 07:00 uurde volgende kalenderdag
Inzetten opslots en casino, niet livelive: roulette 20%, blackjack 10%, baccarat 5%
25%van je live-verlies
€150maximaal terug
1xinzet

Bron: actie live casino donderdag, punt 5 tot 10

Is de Foxyflush cashback de moeite waard?

Ja, vooral door de 1x inzet: €48 cashback hoef je maar voor €48 rond te spelen. Bij de welkomstbonus is dat 35x.

Voordelen

  • Inzet 1x in plaats van 35x
  • Geldt elke week, ook na je welkomstpakket
  • Hoger percentage naarmate je meer stort, tot 20%

Nadelen

  • Je moet eerst verliezen; het is geen winstbonus
  • Een opname in de week verlaagt je verlies en dus je cashback
  • Zelf activeren binnen 7 dagen, anders weg

Hoeveel cashback krijg je bij €100, €500 of €2.000?

Stel dat je je hele weekstorting verliest: bij €100 krijg je €6 terug, bij €2.000 is het €280. Hoe hoger je weekstorting, hoe hoger het percentage.

Gestort en verlorenNiveauTerug op maandagIn te zetten (1x)
€1006%€6€6
€5009%€45€45
€2.00014%€280€280
€5.00017%€850€850

Speel je bewust met een vast weekbudget, dan is de cashback een korting op je verlies, geen reden om meer te storten. Het hogere niveau weegt nooit op tegen het extra geld dat je daarvoor inlegt.

Welke regels gelden rond de cashback?

Eén cashback per week per persoon, huishouden, adres, IP-adres en betaalmethode (punt 4). De overige regels zijn dezelfde als bij elke casinobonus.

RegelWat het betekentPunt
Minstens één casino-inzetalleen live spelen geeft geen weekly cashback3
Inzet €0,50 tot €5 per spinkleinere of grotere spins tellen niet en de winst kan vervallen14 en 15
Niet combineerbaareen actieve andere bonus gaat eerst; de cashback wacht12 en 13
Bonusronde bewareneen functie opsparen en later uitbetalen geldt als fraude17
WijzigingenFoxyflush mag de actie aanpassen of stoppen18

Wat als je week anders loopt?

SituatieGevolg
Verlies €20geen cashback, minimum is €25
Alleen live gespeeldgeen weekly cashback, er moet een casino-inzet in de week zitten; wel donderdag live cashback
Andere bonus actief op maandagcashback wacht 7 dagen onder Available
Winst in de week, geen verliesniets terug, het systeem rekent met verlies
Je wilt opnemen terwijl de cashback actief isannuleren kan, maar dan gaan bonus, winst eruit en ingezet bedrag eraf (punt 16)

Speel je met een hoger budget, kijk dan ook naar de VIP Club van Foxyflush: daar noemt Foxyflush persoonlijke cashback als voordeel. Wil je eerst bonussen bij je storting, dan staat het weekschema bij de dagacties.

Veelgestelde vragen

Telt elke storting mee voor mijn cashbackniveau?

Ja, het niveau hangt af van het totaal dat je van maandag tot zondag stort, met welke methode dan ook.

Moet ik de cashback zelf activeren?

Ja. De cashback staat 7 dagen bij je beschikbare bonussen; activeer je hem niet, dan vervalt hij.

Wat is het minimale verlies voor cashback?

Je verlies in de week moet minimaal €25 zijn.

Hoeveel cashback kan ik maximaal krijgen?

€5.000 per week, bij een niveau van 20% vanaf €10.000 aan stortingen.

Kan ik cashback in het live casino inzetten?

Nee, de weekly cashback zet je in op slots en andere casinospellen, niet live.

Krijg ik cashback als ik een bonus heb gebruikt?

De cashback wordt berekend op stortingen, opnames en saldo. Er kan wel maar één bonus tegelijk actief zijn.

Telt mijn eerste week bij Foxyflush ook mee?

Ja. De cashback rekent per week van maandag tot zondag; heb je in je eerste week minstens €25 verlies en een casino-inzet, dan krijg je hem op maandag.

Krijg ik de cashback in geld of als bonus?

Als casinobonus, met 1x inzet. Daarna is het opneembaar saldo.

Speel met een grens

18+. Gokken kost geld en kan verslavend zijn. Bepaal vooraf je budget en je speeltijd en stop als het niet meer leuk is. Hulp is gratis en anoniem.

Meer over verantwoord spelen

Bronnen

  1. Foxyflush, actievoorwaarden weekly cashback (punt 1 tot 17)
  2. Foxyflush, actie live casino donderdag (punt 1 tot 14)
  3. Foxyflush, algemene bonusvoorwaarden C.1.1

Nagelopen op de site van Foxyflush. Acties kunnen wijzigen: de actiepagina en de kassa zijn leidend.

150% tot €1.500+ 150 free spins op je eerste storting
Speel nu