Naar de inhoud
VandaagDinsdag: 10 free spins per €1Speel nu

Dagacties bij Foxyflush van maandag tot zondag

Elke dag heeft Foxyflush één dagactie die je één keer per dag pakt, als nieuwe of als bestaande speler. De grootste: tot 1.000 free spins op dinsdag.

Speel nu
  1. Ma100% tot €200
  2. Di vandaag10 free spins per €1
  3. Wo€5 live-bonus + 150 FS
  4. Do25% live cashback
  5. Vr350 free spins
  6. Za100% tot €150 live
  7. Zo350 free spins
Op deze pagina9
  1. 01Wat krijg je op welke dag bij Foxyflush?
  2. 02Welke regels gelden voor alle dagacties?
  3. 03Wat loopt er de hele week door?
  4. 04Welke toernooien van providers lopen er naast de dagacties?
  5. 05Welke dag levert het meeste op voor jouw inleg?
  6. 06Slotspeler of live-speler: welke dagen passen bij jou?
  7. 07Veelgestelde vragen
  8. 08Speel met een grens
  9. 09Bronnen

Wat krijg je op welke dag bij Foxyflush?

Vier dagen met free spins, drie dagen voor live casino en één reload voor slots. Swipe door de week; per kaart zie je de voorwaarde en hoe vaak je de bonus inzet.

DagWat je doetWat je krijgtSpel of inzetBron
Maandagstort €25 of meer100% tot €20035x storting + bonus, 7 dagenmaandagactie, punt 5 tot 11
Dinsdagstort €25 of meer10 FS per €1, 250 tot 1.000Bigger Bass Splash, €0,10dinsdagactie, punt 5 tot 8
Woensdag€50 inzet in live€5 live-bonus + 150 FSSweet Rush Bonanza, €0,20; binnen 72 uurwoensdagactie, punt 5 tot 8
Donderdagspeel live met echt geld25% van je live-verlies, €5 tot €1501x inzet, de volgende dagdonderdagactie, punt 2 tot 10
Vrijdagstort €50 of meer350 FSGates of Olympus Super Scatter, €0,20vrijdagactie, punt 5 en 6
Zaterdagstort €25 of meer100% tot €150 live35x storting + bonus, 7 dagenzaterdagactie, punt 5 tot 11
Zondag€100 inzet op slots350 FSBig Bass Bonanza 1000, €0,10; binnen 72 uurzondagactie, punt 4 tot 7

Maandag

100% tot €200

Reload vanaf €25, 35x storting plus bonus

Voorwaarde
storting vanaf €25
Inzet
35x
Speel nu

Dinsdag

10 free spins per €1

250 tot 1.000 spins op Bigger Bass Splash

Voorwaarde
storting vanaf €25
Inzet
35x
Speel nu

Woensdag

€5 live-bonus + 150 FS

Na €50 inzet in het live casino

Voorwaarde
€50 inzet live
Inzet
35x
Speel nu

Donderdag

25% live cashback

Tot €150 terug op je live-verlies

Voorwaarde
uitkering €5 tot €150
Inzet
1x
Speel nu

Vrijdag

350 free spins

Storting vanaf €50, Gates of Olympus Super Scatter

Voorwaarde
storting vanaf €50
Inzet
35x
Speel nu

Zaterdag

100% tot €150 live

Live reload vanaf €25, 35x storting plus bonus

Voorwaarde
storting vanaf €25
Inzet
35x
Speel nu

Zondag

350 free spins

Na €100 inzet op slots, Big Bass Bonanza 1000

Voorwaarde
€100 inzet op slots
Inzet
35x
Speel nu

Welke regels gelden voor alle dagacties?

Eén keer per dag per actie, minimaal €0,50 en maximaal €5 per spin. Iedere actie is er voor nieuwe en bestaande spelers.

  • Heb je al een casinobonus actief, dan gaat de nieuwe naar Available en wacht daar 7 dagen
  • Winst uit free spins wordt een casinobonus die je zelf activeert en binnen 7 dagen 35x inzet
  • Spinwinst onder €0,10 wordt niet bijgeschreven
  • Geen Pragmatic Play in jouw land? Dan krijg je de spins op een Betsoft-slot (Wilds of Fortune, Triple Juicy Drops, Trinity Reels of Fruit Zen)

Wat loopt er de hele week door?

Weekly cashback

Tot 20% terug op maandag

Van maandag 00:00 tot zondag 23:59, afgerekend op maandag om 07:00 uur, met 1x inzet.

Meer weten

100% crypto reload

Tot 1 BTC, tot 3x per week

Vanaf €25 in crypto, na je eerste echte storting, met 40x inzet over de bonus.

Meer weten

Welke toernooien van providers lopen er naast de dagacties?

Naast de dagacties lopen er netwerktoernooien van providers, met een gedeelde ranglijst over meerdere casino’s. Een toernooi kies je niet bij het storten: je speelt gewoon de deelnemende slots.

Totale winst

Elke euro die een ronde oplevert, telt als punt. Een grote winst duwt je snel omhoog.

Vermenigvuldiger

Je winst gedeeld door je inzet telt. Ook met een kleine inzet kun je hoog eindigen.

Aantal spins

Elke spin met de minimale inzet is een punt, winst of verlies maakt niet uit.

Welke regel geldt, verschilt per toernooi en soms per fase. De lopende toernooien, met data, prijzen en deelnemende slots, vind je in de sectie Tournaments van Foxyflush. Slotopia-slots uit de lobby staan op de pagina over Foxyflush gokkasten.

Vurige rode zeven met fruit en bellen
  1. Netwerktoernooien vanSpinomenalPunten verdien je op hun eigen slots
  2. Netwerktoernooien vanEvoplayRanglijst met spelers van meerdere casino’s
  3. Netwerktoernooien vanSlotopiaLopende toernooien en data: sectie Tournaments

Welke dag levert het meeste op voor jouw inleg?

Per gestorte euro is vrijdag de sterkste dag: €50 storten geeft 350 spins van €0,20, samen €70 aan spinwaarde. Dinsdag geeft €1 spinwaarde per gestorte euro, tot €100.

DagInlegJe krijgtWaarde of inzet
Dinsdag€25 storten250 FS€25 spinwaarde
Dinsdag€100 storten1.000 FS (maximum)€100 spinwaarde
Vrijdag€50 storten350 FS van €0,20€70 spinwaarde
Zondag€100 inzet op slots350 FS van €0,10€35 spinwaarde
Maandag€100 storten€100 bonus€7.000 in te zetten
Zaterdag€100 storten€100 live-bonus€7.000, live telt deels

Zaterdag lijkt royaal, maar live spellen tellen maar voor een deel mee: roulette 20%, blackjack 10%, baccarat 5%. €7.000 inzetvereiste vraagt aan de blackjacktafel €70.000 aan inzetten.

Slotspeler of live-speler: welke dagen passen bij jou?

Slotspeler

Dinsdag, vrijdag en zondag (spins) plus maandag (reload). Op zondag telt elke spin op een slot mee voor de €100, behalve free spins.

Live-speler

Woensdag (€5 + 150 FS na €50 inzet), donderdag (25% terug, 1x inzet) en zaterdag (100% tot €150).

Kleine pot

Dinsdag met €25: 250 spins. Of donderdag live: 25% terug, volgens de actievoorwaarden minimaal €5 en maximaal €150; de precieze drempel zie je bij de actie in de kassa.

Veelgestelde vragen

Kun je meerdere dagacties op één dag pakken?

Elke actie geldt één keer per dag. Er is maar één bonus tegelijk actief; andere bonussen wachten 7 dagen in je lijst.

Gelden de dagacties ook voor nieuwe spelers?

Ja, alle zeven dagacties zijn er voor nieuwe en bestaande spelers.

Hoe laat begint een dagactie?

Om 00:00 uur Midden-Europese tijd, en ze loopt tot 23:59 uur dezelfde dag.

Hoe snel krijg ik de spins van woensdag en zondag?

Binnen 72 uur na de actiedag. De live cashback van donderdag komt de volgende kalenderdag.

Heb ik een code nodig voor de dagacties?

Nee. Bij maandag, dinsdag, vrijdag en zaterdag kies je de actie in de lijst bij het storten; woensdag en zondag gaan op je inzet.

Telt bonusgeld mee voor de live cashback op donderdag?

Nee, alleen inzetten met echt geld in het live casino tellen mee.

Speel met een grens

18+. Gokken kost geld en kan verslavend zijn. Bepaal vooraf je budget en je speeltijd en stop als het niet meer leuk is. Hulp is gratis en anoniem.

Meer over verantwoord spelen

Bronnen

  1. Foxyflush, actiepagina’s maandag tot zondag (actievoorwaarden per dag)
  2. Foxyflush, weekly cashback
  3. Foxyflush, 100% crypto reload
  4. Foxyflush, sectie Tournaments

Nagelopen op de site van Foxyflush. Acties kunnen wijzigen: de actiepagina en de kassa zijn leidend.

150% tot €1.500+ 150 free spins op je eerste storting
Speel nu